Menü

Teklif

Ana dağıtım

General distribution

Basinda biz

Sertifikalar

Muhafaza türü:
Seçmek

WAN portu:
Seçmek

LAN portu:
Seçmek

Yetki belgesi portu sayısı:
Seçmek

Yetki belgesi portu sayısı+:
Seçmek

Dahili modem:
Seçmek

Yönetim:
Seçmek

Frekans:
Seçmek

Kablosuz ağ standartları:
Seçmek

Cihaz tipi:
Seçmek

LAN mimarisi:
Seçmek

LAN bağlantı noktası sayısı:
Seçmek

Güç tipi:
Seçmek

WAN bağlantı noktası sayısı:
Seçmek

Dahili modem:
Seçmek

Frekans:
Seçmek

Cihaz tipi:
Seçmek

Anten kazancı:
Seçmek

Wi-Fi standartları:
Seçmek

Arama sonuçlarını daraltmak için filtreleri kullanın

Totolink Erişim Noktaları ve Kablosuz Yönlendiriciler

Belirli bir odada veya tüm binada kablosuz ağ oluşturma, Totolink kablosuz yönlendiricileri veya başkaları gibi uygun cihazlar gerektirir. Ağ sinyal iletimi sorumludur ve İnternet'i aralığındaki farklı cihazlarda kullanmanıza izin verir. Ayrıca, Kullanıcılar arasında veri aktarımı yapmak ve diğer pek çok etkinlik gerçekleştirmek. Bizim teklifimizde Totolink Erişim Noktaları ve müşterilerimizden mükemmel görüşleri olan kablosuz yönlendiriciler gibi birçok farklı cihaz modeli bulacaksınız.

Totolink Erişim Noktaları ve Kablosuz Yönlendiriciler - etkin ve etkili

Totolink erişim noktalarını ve kablosuz yönlendiricileri seçerken, yalnızca genel parametreler ve fiyat ile değil, aynı zamanda ürünün verimliliği ve kalitesiyle de yönlendirilmeniz gerekir. Önerilen cihazlar arasında mükemmel özelliklere sahip kayda değer bir yönlendirici TOTOLINK A3002RU var. Her şeyden önce, iki frekans bandı üzerinde çalışabilir - aynı anda 2,4 GHz ve 5 GHz. Ek olarak, cihaz örneğin bir harici sürücüyü bağlamanızı sağlayan bir USB bağlantı noktasıyla donatılmıştır.

Totolink Erişim Noktası ve Kablosuz Yönlendiriciler gibi cihazların üreticisi, modern teknolojik çözümlere odaklanmakta, bu nedenle tüm ürünler operasyonlarında verimli ve etkilidir. Sunduğumuz diğer ürünlerden haberdar olmanızı öneririz: