Menü

Teklif

Ana dağıtım

General distribution

Basinda biz

Sertifikalar

MIKROTIK S-C49DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1490NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

üretici:
MIKROTIK
Ürün kodu:
MT S-C49DLC40D
Stok miktarı:
18
KDV dahil fiyat
42,29 EUR
MIKROTIK S-C49DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1490NM DUAL LC-CONNECTOR DDM
Ürün Açıklaması
SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM
Teknik özellikleri indirin
Bu kategoride hiç ürün yok

 

Zamienniki