Menü

Teklif

Ana dağıtım

General distribution

Basinda biz

Sertifikalar

MIKROTIK S+C57DLC10D SFP+ CWDM MODULE 10G SM 10KM 1570NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

üretici:
MIKROTIK
Ürün kodu:
MT S+C57DLC10D
Stok miktarı:
2
KDV dahil fiyat
189,65 EUR138,43 EUR
MIKROTIK S+C57DLC10D SFP+ CWDM MODULE 10G SM 10KM 1570NM DUAL LC-CONNECTOR DDM
Ürün Açıklaması
SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM
Teknik özellikleri indirin
Bu kategoride hiç ürün yok

 

Zamienniki