Menü

Teklif

Ana dağıtım

General distribution

Basinda biz

Sertifikalar

Fiyat:
Standart:
Seçmek

PON bağlantı noktalarının sayısı:
Seçmek

Bağlantı noktalarının sayısı:
Seçmek

Muhafaza türü:
Seçmek

Arama sonuçlarını daraltmak için filtreleri kullanın

Ubiquiti Ağları - OLT

Bir fiber optik terminal, telekomünikasyon ve fiber optik tedarik sisteminin daha verimli ve düşük maliyetli olmasını isteyen internet servis sağlayıcıları için modern bir çözümdür. Saygın marka Ubiquiti Networks, bu kadar yüksek pazar gereksinimlerini karşılar ve Ubiquiti Networks OLT, bunun en iyi kanıtıdır. Gerçekten de, markanın Avrupa'daki ana dağıtıcısı olarak, bu yeniliği ürün yelpazemizde sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bilgilerinizi tanımanızı tavsiye ederiz.

Ubiquiti Networks OLT - zamanımız için

Bizim önerimiz, çok sayıda liman ve sağlam bağlantılar açısından zengin, çok kapsamlı bir çözümdür. Aynı zamanda, çok esnek olanı - güç kaynağı açısından bile, onu çok evrensel, çok yönlü ve modüler hale getiriyor. Bu, çok ilerlemiş olan, ancak kullanımı basit ve öğrenmesi kolay İnternet servislerini yönetmenin bir yoludur. Çok fazla güç kullanmıyor - ki bu da çok ekonomik bir seçenek ve kayda değer uzun vadeli bir yatırım. Bunun en iyi örneği, en çok satan UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL. OLT ve onun çalışması ile ilgili tüm teknik sorulara istinaden bizimle iletişim kurmanızı teşvik ediyoruz.

Aynı zamanda, Ubiquiti Networks'ten yüksek kaliteli teklifler bulabileceğiniz mağazamızın diğer kategorileri hakkında bilgi almanızı teşvik etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Örneğin:

- ONT / ONU

- Video aksesuarları