Menü

Teklif

Ana dağıtım

General distribution

Basinda biz

Sertifikalar

Fiyat:
Standart:
Seçmek

Kablosuz ağ standartları:
Seçmek

LAN bağlantı noktası sayısı:
Seçmek

WAN portu:
Seçmek

USB portu:
Seçmek

VoIP bağlantı noktaları:
Seçmek

Arama sonuçlarını daraltmak için filtreleri kullanın

Ubiquiti Ağları - ONT / ONU

Ubiquiti Networks, günümüzün internet ve telekomünikasyon ağları için teknolojik olarak gelişmiş çözümlerde uzmandır. Bu şirketin ONT / ONU pasif optik ağının uygulanması ile nasıl başa çıktığı, bu alandaki sanatlarının en iyi örneğidir. Bu markanın tüm Avrupa için ana distribütörü olarak - bu teklifle tanışmanızı ve her şeyden önemlisi, bu konudaki satış isabetimizle, UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE.

Ubiquiti Networks ONT / ONU - yüksek kaliteli bir teklif

Pasif optik ağ, özel bir veri aktarım ortamı olarak çalışır. Ubiquiti Networks ONT / ONU çözümleri, bu tür teknolojik çözümlerde en talepkar kullanıcılara hizmet vermek için her detayda dikkatle düşünülmüştür. Teklif, en yüksek ağ standartlarına uygundur - tek modlu optik fiberleri rahat ve pratik bir şekilde kullanmanıza izin verir. Önerilen çözümler yapılandırılabilir. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır; bu nedenle işlemlerini anlamak için zaman kaybetmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, Ubiquiti Networks ONT / ONU'nun kullanımıyla ilgili başka sorularınız varsa, her bir müşterimizin maksimum memnuniyetini önemsiyoruz. Dahası, aynı zamanda en iyi fiyat-kalite oranını sağlayabiliriz.

Ayrıca, dağıttığımız Ubiquiti Networks markasının diğer kategorileri ile tanışmaya davet ediyoruz. Bir göz atmanızı öneririz:

- Video aksesuarları

- Video kaydediciler