Menü

Teklif

Ana dağıtım

General distribution

Basinda biz

Sertifikalar

UBIQUITI UF-GP-B+ OPTICAL SFP GPON

üretici:
UBIQUITI
Ürün kodu:
UF-GP-B+
Stok miktarı:
71
KDV dahil fiyat
64,41 EUR
UBIQUITI UF-GP-B+ OPTICAL SFP GPON
Ürün Açıklaması

Dosya adı Dosya tipi Dosya büyüklüğü İndir
Declaration of Conformity pdf 298,37 KB İndir
Teknik veri
  • ·
    İletim hızı: 1 Gbps
  • ·
    Mesafe: 4-20km
  • ·
    Tip: SFP
  • ·
    İletim türü: Single-Mode
  • ·
    Dubleks tipi: Uygulanamaz
Teknik özellikleri indirin

 

Zamienniki